WindowsProgramyKaraFun 2.3.1.0

KaraFun 2.3.1.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Recisio
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
14,71 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
273

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo wiele ciekawych i interesujących funkcji.
  • Obsługa najpopularniejszych formatów.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Edytor efektów wizualnych.
Minusy:
  • Niektóre funkcje są zbędne i zabierają sporo zasobów systemu.
  • Sporadyczne problemy ze stabilnością.
  • Brak obsługi popularnych formatów.

KaraFun to rozbudowana aplikacja umożliwiająca zabawę w karaoke. Na uwagę zasługuje przede wszystkim konstrukcja programu, w skład którego wchodzi nie tylko kompletny i funkcjonalny odtwarzacz, ale również edytor oparty na trójwymiarowym silniku. 

 

Program KaraFun to nie tylko odtwarzacz, który sprawdzi się na imprezie. To kompleksowe narzędzie zapewniające mnóstwo zabawy podczas zabaw z przyjaciółmi i rodziną. Oczywiście program wspiera większość najpopularniejszych formatów muzycznych, zarówno midi, jak również MP3, OGG oraz własny format – KFN. Oprócz tego możemy liczyć na wsparcie takich formatów, jak KOK, LRC, CDG oraz MID. Wśród wielu funkcji na uwagę zasługuje między innymi obsługa dodatkowego monitora, projektowa bądź telewizora, wsparcie dla wielu ścieżek dźwiękowych wraz z możliwością wprowadzania niemal dowolnych zmian w czasie rzeczywistym, etc.

 

Na uwagę zasługuje również zaawansowany edytor, który pozwala tworzyć naprawdę imponujące animowane utwory MP3 z różnymi efektami oraz dodatkami, oczywiście z myślą o głównym zastosowaniu – karaoke. Nie zabrakło także trybu treningowego, możemy także wybrać wiele sposobów prezentacji tekstu piosenek, jak również wyświetlania samego programu - w oknie, na pełnym ekranie oraz dodatkowym monitorze (ewentualnie telewizorze lub projektorze). Użytkownik może także zastosować dodatkowe ścieżki, kontrolować tempo i głośność w czasie rzeczywistym, podobnie jak nagrywanie.

 

Na uwagę zasługują także dodatkowe efekty z możliwością zarządzania tłami, kolorami, obrazami, filtrami, itp. Edytor efektów w KaraFun obsługuje formaty JPG, PNG, BMP, MP3, OGG, KAR, MID, TTF, poradzi sobie także z importem plików do formatów KAR i KOK. Nie zabrakło także funkcji importu tekstów z plików tekstowych. Interfejs programu jest dość rozbudowany, ale po krótkim oswojeniu nie powinien sprawiać problemów nawet początkującym użytkownikom. Program udostępniany jest na zasadach licencji darmowej bez ograniczeń czasowych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0