WindowsProgramyKASA 3.5.4.0

KASA 3.5.4.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
SebSoft
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
49.5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
408

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Duża funkcjonalność
  • Prosty interfejs
Minusy:
  • Brak możliwości eksportu do większej ilości plików np. ods

Kasa, to program wydany przez SebSoft, którego celem jest wsparcie obsługi dla firm. Kasa jest jedną z wielu aplikacji, które można nabyć u polskiego producenta oprogramowania. Dobrze przyswajalny dla oka interfejs, pozwala na szybkie zorganizowanie czasu pracy, a działania takie jak ewidencja dokumentów kasowych, tworzenie raportów są proste i łatwe do zrealizowania. 

Sortowanie dokumentów, definiowanie kas, obsługa różnego rodzaju walut, przeliczanie dokumentów kasowych, informacje o kursach walut -  te funkcje posiada program Kasa. Prowadzenie firmy znacznie ułatwia system tworzenia raportów: jednym kliknięciem możemy sprawdzić utarg z dnia lub zestawienie za dłuższy okres czasu. Program umożliwia również drukowanie rachunków i tworzenie zestawienia dokumentów dla wybranych numerów kont. Wydruki można zapisywać w formacie  Adobe PDF oraz Microsoft Excel.

Bezpieczeństwo działania, to kolejny istotny element o którym należy pamiętać. Aplikacja od firmy SebSoft, posiada panel logowania weryfikujący użytkowników, tworząc w ten sposób bezpieczne środowisko. Kasa definiuje licencje kasjerów, dzięki czemu zachowujemy bezpieczeństwo danych. Dodatkową gwarancją bezpieczeństwa jest system tworzenia kopii zapasowych, za którego tworzenie odpowiada wbudowany manager, wykonujący regularne kopie danych.

Program Kasa obsługuje platformy Windows Vista, 7 oraz 8. W ofercie jest również specjalna wersja dla Windows XP, której wersja próbna jest dostępna tutaj. Do właściwego działania, komputery powinny także charakteryzować się wymaganiami: Pentium III 500 Mhz, 256 MB RAM oraz rozdzielczość min.1024x768 pikseli.

Aplikację Kasa można pobrać w  wersji testowej, działającej przez 30 dni z dostępem do wszystkich opcji. Za pełną wersję trzeba zapłacić 99 zł brutto. Jest to opłata udostępniająca program dla jednego stanowiska z możliwością aktualizacji przez roczny okres.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0