WindowsProgramyKaspersky Virus Removal Tool 2011 11.0.0.1245

Kaspersky Virus Removal Tool 2011 11.0.0.1245 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Kasperksy Lab
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
107 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
365

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Darmowa licencja
  • Wysoka wykrywalność
  • Sprawdzona technologia
Minusy:
  • Brak możliwości aktualizacji sygnatur

Kaspersky Virus Removal Tool to darmowe narzędzie przygotowane przez jednego z najbardziej znanych producentów oprogramowania antywirusowego. Program służy do skanowania i usuwania zagrożeń, które zagnieździły się w systemie Windows.

Program nie jest tradycyjnym oprogramowaniem antywirusowym zapewniającym całodobową ochronę komputera – to pomoc doraźna, idealna w sytuacji, gdy nasz system działa wolno lub mamy podejrzenie zainfekowania. 

Kaspersky Virus Removal Tool nie wymaga instalacji, jest prosty w użytkowaniu i pozwala na wygodne spersonalizowane skanowania – wybranie poziomu skanowania, ustalenie czy mają być sprawdzane archiwa lub pliki o konkretnych rozszerzeniach (np. .com, .exe, .sys, .bat, .dll).  Program dokonuje analizy heurystycznej, analizy przy użyciu sygnatur, wykrywa rootkity i daje możliwość skanowania szczegółowego. Po ukończeniu skanowania, możliwe jest usunięcie zagrożeń lub przeniesienie ich do kwarantanny, gdzie pliki mogą zostać wyleczone z zagrożenia.

Warto pamiętać, że Kaspersky Virus Removal Tool nie posiada możliwości pobierania sygnatur z bazy firmy Kasersky, tak jak komercyjne programy, więc baza wirusów jest aktualna tylko na dzień wydania programu. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0