WindowsProgramyKeePass Password Safe 2.23

KeePass Password Safe 2.23 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Dominik Reichl
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,40 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
344

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Możliwość pobrania wersji portable bez konieczności instalacji.
  • W pełni bezpłatna wersja licencji Open Source.
  • Wysoki poziom zabezpieczenia bazy danych.
  • Dużo opcji konfiguracyjnych.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Nie wszystkie funkcje współpracują z przeglądarkami internetowymi.
  • Trzymanie wszystkich haseł w jednym miejscu mimo wszystko nie budzi zaufania.

KeePass Password Safe to w pełni darmowe, udostępniane na zasadach licencji Open Source oprogramowanie do przechowywania, katalogowania i zarządzania hasłami do różnych usług, takich jak portale społecznościowe, komunikatory internetowe, fora etc. 

Za pomocą programu KeePass Password Safe możemy przechowywać poufne informacje (hasła, loginy, adresy etc.) w bazie danych, która jest dodatkowo zabezpieczona hasłem wymyślonym przez właściciela. Jest to ogromne ułatwienie, gdyż użytkownik musi zapamiętać tylko jedno hasło do całej bazy danych haseł i poufnych informacji. 

Oczywiście dostępu do haseł i poufnych danych użytkownika strzeże algorytm szyfrujący Rijndael. Warto również zwrócić uwagę na możliwość sortowania i wyszukiwania danych oraz haseł z uwzględnieniem kilku kryteriów, jak również funkcję exportu listy haseł do takich plików, jak HTML, TXT, XML, CSV czy XSL. Oprócz tego możemy również importować listy z plików z CSV, CodeWallet(Pro) TXT, TXT z Password Safe v2 etc. 

Na deser użytkownicy mogą skorzystać z ciekawej funkcji generatora mocnych i trudnych do złamania haseł. Ponadto program KeePass Password Safe posiada możliwość podłączenia dodatkowych rozszerzeń i wtyczek, które poszerzą funkcjonalność programu między innymi o możliwość importu PIN-ów, tworzenia kopii zapasowych etc. Należy pamiętać, że program KeePass Password Safe do poprawnego działania wymaga zainstalowania najnowszych bibliotek .NET Framework. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0