WindowsProgramyLEGO Digital Designer 4.3.6

LEGO Digital Designer 4.3.6 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
The LEGO Group.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
185 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
684

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Pełna baza klocków
  • Proste środowisko pracy
  • Możliwość łatwego zbudowania projektu w rzeczywistości
Minusy:
  • Brak możliwości renderingu prezentacji klocków

LEGO Digital Designer jest programem do wirtualnego budowania z klocków Lego. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, ma przyjazny interfejs, wspiera technikę „przeciągnij i upuść”. Użytkownik ma do wyboru bardzo wiele rodzajów klocków w różnych kolorach. Poszczególne elementy mogą być dowolnie obrabiane. Projekty można zapisywać, odczytywać, drukować, a nawet zamawiać przez oficjalną stronę Lego. 

LEGO Digital Designer posiada niezwykłą bazę klocków – wszystkie elementy, które można znaleźć w tysiącach zestawów LEGO, znajdziesz również w bibliotece klocków. Autorzy starannie pogrupowali wszystkie elementy, dzięki czemu wyszukiwanie jest stosunkowo proste. Każdy klocek ma unikalny kod, który jest zgodny z rzeczywistym numerem w bazie LEGO, z której buduje się oficjalne zestawy, dostępne w sklepach.

Aplikacja pozwala na wirtualne budowanie z klocków: kolejne elementy dodajemy za pomocą myszki. Nasze budowle można podziwiać z każdej strony, dzięki temu, że program korzysta z trójwymiarowego środowiska OpenGL. Po zbudowaniu projektu, możliwe jest sprawdzenie dokładnej listy klocków, co umożliwia łatwe odtworzenie budowli w rzeczywistości. 

LEGO Digital Designer jest darmowym narzędziem, pracującym pod kontrolą systemu Windows. Aplikacja jest dostępna w angielskiej wersji językowej, więc dzieci mogą mieć drobne problemy z opanowaniem interfejsu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0