WindowsProgramyLight Decor Paradyż 2.0.0.25

Light Decor Paradyż 2.0.0.25 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
CAD Projekt
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.35 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
549

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Możliwość stworzenia wizualizacji pomieszczenia z płytkami, które planujemy zamówić
Minusy:
  • Program wymaga stałego dostępu do internetu
  • Ograniczona funkcjonalność

Light Decor Paradyż 2 to program o nieco dziwnej nazwie, jednak wszystko wyjaśnia się gdy wiemy, że za jego powstanie odpowiada firma Ceramika Paradyż. To przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji  różnego rodzaju płytek, zaś  ta darmowa aplikacja pozwala na wygodne projektowanie pomieszczeń. Wszystko jest oczywiście w języku polskim, więc największy komputerowy laik nie będzie miał problemów z obsługą aplikacji.

W Light Decor Paradyż możemy tu zdefiniować rozmiary planowanego pomieszczenia – od kształtów i wymiarów po umiejscowienie ścianek działowych, drzwi i okien. Aplikacja zawiera bogatą bazę wyposażenia, dzięki której możemy zaplanować także armaturę, meble, a nawet takie elementy jak lustra czy grzejniki. Program skrupulatnie odnotowuje wszystkie użyte elementy, generując na koniec pracy raport. Jednak Light Decor Paradyż nie kończy się na tym – po zaprojektowaniu pomieszczenia przechodzimy  w tryb 3D, który pozwoli na nałożenie płytek na ściany i podłogi. Na tym etapie wymagane jest bycie w trybie online, bowiem program pobiera elementy ze strony producenta. Mamy dzięki temu dostęp do najnowszych wzorów czy też projektów. 

Light Decor Paradyż polecamy każdemu, kto remontuje mieszkanie (bądź ma taki zamiar), buduje się lub też chce dokonać renowacji pomieszczeń w firmie czy biurze. Dzięki tej aplikacji wszelkie planowanie stanie się dziecinnie proste, a warto zauważyć, że można dokonać wizualizacji projektu i zapisania go jako grafiki, dzięki czemu wiemy, jaki widok zobaczymy po remoncie czy odnowieniu. To bardzo wygodny program i z pewnością nikt nie będzie zawiedziony jego działaniem!

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0