WindowsProgramyLightWave 3D 11.6

LightWave 3D 11.6 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
NewTek, Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
218,00 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
382

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Rozbudowane funkcje modelowania
  • Wygodny interfejs
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

LightWave 3D jest aplikacją, która służy do renderowania, modelacji i animacji scen trójwymiarowych oraz innych skomplikowanych efektów, które wykorzystywane są między innymi przy tworzeniu zaawansowanych i wymagających scen w filmach.

LightWave 3D składa się z wielu zaawansowanych narzędzi, dzięki którym możliwe jest tworzenie skomplikowanych i realistycznych scen. Program był wykorzystywany między innymi przy tworzeniu takich filmów i seriali jak Matrix, Harry Potter, Titanic czy Babylon. Program jest wykorzystywany również przy tworzeniu efektów w grach komputerowych. Przykłady to Diablo czy Doom III. 

W skład LightWave 3D wchodzą dwie aplikacje – Layout oraz Modeler, które umożliwiają tworzenie obiektów oraz ich animowanie i renderowanie. Program posiada własny język skryptowy o nazwie Lscript. Przy jego użyciu powstało do tej pory wiele rozszerzeń, w najnowszej wersji znajduje się również powszechnie uznane w środowisku języka Python. Program posiada alternatywny renderer – Kray. 

Do większych zalet aplikacji można również zaliczyć duże możliwości związane z ustawieniami skrótów klawiszowych. Pozwoli to dowolnie ustawić skróty według własnych preferencji i przyzwyczajeń. 

LightWave 3D jest oferowane w wersji testowej, która działa przez 30 dni.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0