WindowsProgramyLogo Maker 4.0

Logo Maker 4.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
V5 Corp
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
350 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
520

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Ogromna liczba szablonów
  • Prosta obsługa
Minusy:
  • Stosunkowo wysoka cena licencji

Logo Maker to program graficzny przystosowany do tworzenia grafik reklamowych takich jak broszury, ulotki, reklamy, jednak najważniejszą funkcją jest możliwość stworzenia logo firmy. Jednym z największych zalet aplikacji jest bardzo prosta obsługa, którą gwarantuje intuicyjne menu oraz ogromna baza szablonów. 

Interfejs programu wyróżnia się wygodnym rozmieszczeniem narzędzi, co gwarantuje szybką naukę obsługi programu. Menu nie jest przeładowane funkcjami, tak jak w narzędziach graficznych dla profesjonalistów. Logo Maker posiada najpotrzebniejsze funkcje graficzne, a pracę można oprzeć na 3300 wzorach logo, które można dowolnie modyfikować: zarówno od strony kolorystyki, jak i kształtów. Aplikacja posiada 10 000 obiektów i kształtów, które można dodać do grafiki. Podczas pracy możliwe jest korzystanie z systemu warstw, co ułatwia modyfikacje gotowego projektu. 

Logo Maker posiada ponad 50 efektów graficznych, w tym efekty tekstu 3D, które można nanosić na grafiki. Aplikacja daje możliwość tworzenia animowanych grafik. Podczas pracy możliwe jest wykorzystywanie tysięcy czcionek i zdjęć. Program daje dostęp do wyszukiwarki obiektów: 40 000 darmowych czcionek i 100 000 zdjęć. Gotowe loga, reklamy i inne prace graficzne można zapisać m.in. w formacie PDF, JPG, TIF, GIF oraz Flash.

Logo Maker jest dostępny jedynie w angielskiej wersji językowej. Program w wersji testowej pozwala sprawdzić możliwości aplikacji. W przypadku chęci zakupu licencji, trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu 30 dolarów (ok. 95 zł).

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0