WindowsProgramyLoMag 4.1.1.1

LoMag 4.1.1.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
Longint
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
44,66 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
230

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Możliwość tworzenia osobnych baz danych dla różnych magazynów.
  • Wiele przydatnych i użytecznych funkcji.
  • Prosta i intuicyjna obsługa.
Minusy:
  • Ograniczona wersja próbna.

LoMag to proste w obsłudze i niezwykle przydatne narzędzie, za pomocą którego możemy zarządzać magazynem zarówno w małym, jak i średnim przedsiębiorstwie usługowym bądź usługowo-handlowym. Co ciekawe program można wykorzystywać zarówno przy jednym stanowisku, jak i w całej sieci różnych połączonych ze sobą magazynów.

 

Za pomocą program możemy w prosty i szybki sposób tworzyć dokumenty, takie jak przyjęcia oraz wydania magazynowe, zwroty do dostawcy lub odbiorcy, rozchód oraz przychód wewnętrzny, korekty faktur, przeceny, przesunięcia dostaw i międzymagazynowe, arkusze spisowe, remanenty itp. Wszystkie wygenerowane przez program LoMag dokumenty przechowywane są na platformie bazodanowej Microsoft SQL Server 2005. Ponadto dane mogą być drukowane lub eksportowane do zewnętrznych formatów (rpt, pdf, xls, doc i rtf), w celu ich archiwizacji bądź udostępnieniu dla kontrahentów.

 

Za pomocą programu możemy zarządzać wieloma magazynami niezależnymi bądź połączonymi w sieć. Należy pamiętać, że wersja testowa programu pozwala na 30 uruchomień, zaś do poprawnej pracy niezbędna jest instalacja komponentów.NET Framework 2.0 lub nowszego oraz Microsoft SQL Server 2005.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0