WindowsProgramymHotspot Lite 7.7.2

mHotspot Lite 7.7.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
mhotspot
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,79 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
415

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Tylko najważniejsze opcje.
  • Czytelny i jasny interfejs.
Minusy:
  • Wymagający użytkownicy dostaną zbyt mało opcji konfiguracyjnych.

mHotspot Lite to proste w obsłudze i bardzo przydatne narzędzie, za pomocą którego zmienimy swój komputer w tzw. Hotspot udostępniając swoje połączenie internetowe innym urządzeniom np. smartfonom, tabletom, innym komputerom itp.

 

Oczywiście do poprawnego działania programu niezbędny jest komputer z odpowiednimi podzespołami, a w tym przypadku bezprzewodową kartą sieciową, która będzie w stanie obsłużyć do kilku komputerów jednocześnie. Program mHotspot Lite korzysta z technologii Virtual WiFi będącej składnikiem systemu operacyjnego Windows 7, dzięki czemu możliwe jest utworzenie tzw. hotspotu, a następnie za jego pośrednictwem udostępnić łącze internetowe innym urządzeniom tj. smartfonom, komputerom, laptopom itp. 

 

Co ciekawe, a pomocą programu mHotspot Lite będziemy w stanie udostępnić różne typy połączeń sieciowych - przewodowe, bezprzewodowe, realizowane za pośrednictwem telefonu podłączonego do komputera itp. W przypadku zabezpieczonych hasłem punktów dostępowych transmisja szyfrowana jest poprzez WPA2. Warto również wspomnieć, że obsługa i konfiguracja programu została ograniczona do minimum, dzięki czemu nawet początkujący użytkownik bez doświadczenia informatycznego z powodzeniem poradzi sobie ze wszystkimi opcjami. 

 

Aby udostępnić Internet za pośrednictwem programu wystarczy wskazać nazwę hotspota, ustawić hasło dostępowe i kliknąć przycisk uruchamiający wirtualny punkt dostępowy. Oprócz tego możemy ustawić maksymalną liczbę urządzeń, które będą mogły połączyć się z utworzoną siecią. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0