WindowsProgramyMagix Photo Designer 7.0.1.1

Magix Photo Designer 7.0.1.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
MAGIX AG
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
28.19 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
374

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Obsługa wielu formatów, w tym PSD
  • Funkcja tworzenia panoram i kolaży
Minusy:
  • Angielska wersja

Magix Photo Designer to dość rozbudowana aplikacja, która pomoże każdemu użytkownikowi w edytowaniu zdjęć. Została ona stworzona w ten sposób, aby służyć zarówno do prostych czynności, jak i też skomplikowanych operacji na zdjęciach. Tak więc możemy tu zmieniać kontrast barw, ostrość zdjęcia, kadrować, skalować, obracać, itp. 

Program oferuje dość zaawansowane opcje – możemy na przykład redukować efekty czerwonych oczu, rozjaśniać lub ściemniać fragmenty zdjęć, usuwać mniejsze i większe obiekty. Możliwe jest używanie jednego z ponad sześćdziesięciu efektów. Są tu między innymi takie atrakcje, jak deformacje czy też przeróbka zdjęcia w ten sposób, aby wyglądało jak malowane pędzlem. Magix Photo Designer daje możliwość tworzenia panoram oraz kolaży. Warto odnotować, że aplikacja jest w stanie pracować na wszystkich popularnych formatach graficznych, w tym na PSD – formacie Photoshopa. Magix Photo Designer w takim wypadku nie ma problemu z wyczytaniem warstw. 

Magix Photo Designer możemy pobrać za darmo. Po siedmiu dniach używania należy się zarejestrować na stronie producenta – co oczywiście nic nie kosztuje. Musimy także ostrzec, że instalator pyta nas o instalację wyszukiwarki Ask oraz paska narzędziowego. Należy je odznaczyć, chyba, że chcemy dokonać tego typu zmian. 

Wspierane formaty importu

JPEG, BMP, TIFF, GIF, PSD (również z warstwami), PNG, RLE, DIB, TGA, IFF, LBM, RAS, PCX, EMF, WMF, PPM, PGM, PBM, PhotoCD

Wspierane formaty eksportu

JPEG, BMP, TIFF, PSD (również z warstwami), PNG, TGA, RAS, PPM, PGM, PCX

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0