WindowsProgramyMalwarebytes Anti-Malware 1.75.0.1300

Malwarebytes Anti-Malware 1.75.0.1300 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Malwarebytes
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
448

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Wydajny skaner
Minusy:
  • Brak ochrony w czasie rzeczywistym

Malwarebytes Anti-Malware jest narzędziem służącym do likwidowania spyware, wirusów, dialerów, trojanów i robaków. Zlokalizowane zagrożenia mogą być podawane kwarantannie lub usunięte.

Zaletami programu są jego niewielki rozmiar i intuicyjny interfejs, dzięki któremu nawet mało zaawansowani użytkownicy nie powinni mieć większych problemów z jego obsługą. Aplikacja jest w pełni kompatybilna z systemem Windows Vista, 7 i 8. Program zapewnia możliwość skanowania dysku twardego pod kątem wyszukiwania złośliwego oprogramowania według sygnatur. Ochrona heurystyczna jest możliwa w wersji Pro.

Niestety wersja darmowa została pozbawiona funkcji ochrony komputera w czasie rzeczywisty, która jest dostępna w płatnej wersji Malwarebytes Anti-Malware Pro. W darmowej wersji zabrakło również funkcji szybkiego skanowania, możliwości zaplanowania skanowania oraz ochrony internetowej. Z tego powodu, darmowa wersja może pełnić funkcję doraźną i zalecamy używanie innego, kompleksowego narzędzia zabezpieczającego, obok Malwarebytes Anti-Malware.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0