WindowsProgramyManicTime 3.6.7

ManicTime 3.6.7 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
ManicTime
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
8,19 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
334

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Prosty sposób na monitorowanie pracy użytkowników komputera.
  • Czytelny i prosty raport z możliwością eksportu do pliku xls.
  • Nie wymaga połączenia z Internetem.
Minusy:
  • Prosty sposób na sfałszowanie raportów (zapisywane na lokalnym dysku).
  • Działa tylko lokalnie na danym komputerze.
  • Brak wglądu zdalnego w raporty itp.

ManicTime to prosty w obsłudze i w pełni darmowy program przeznaczony do śledzenia aktywności użytkownika na komputerze z systemem operacyjnym Windows. Narzędzie sprawdzi się zarówno w domu do kontroli własnej pracy, jak również w niewielkich przedsiębiorstwach i firmach.

 

Za pomocą programu ManicTime możemy monitorować aktywność użytkownika podczas korzystania z komputera. Możemy także sprawdzać czas pracy z konkretnym programem lub aplikacją, listę odwiedzanych stron internetowych, uruchamiane aplikacje, wykonywane akcje itp. Jest to świetny sposób zarówno na sprawdzanie własnej aktywności przy komputerze, jak również dobry sposób na kontrolę rodzicielską lub sprawdzanie wydajności pracowników w firmie.

 

Program ManicTime jest również w stanie monitorować informacje na temat bezczynności danego użytkownika, co pozwoli na zmotywowanie do bardziej wydajnej pracy. Wszystkie zebrane przez program informacje są przedstawiane w postaci czytelnego i prostego wykresu graficznego. Oprócz tego możemy szybko i sprawnie utworzyć raport aktywności wybranego użytkownika i zapisać go na przykład w programie Microsoft Excel. To również świetny sposób na sprawdzenie, z jakiego programu najczęściej korzysta dziecko i jak późno wyłącza komputer.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0