WindowsProgramyMediaMonkey Standard 4.1.1.1703

MediaMonkey Standard 4.1.1.1703 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Ventis Media Inc.
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
14.5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
414

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Duża liczba przydatnych opcji.
  • Sprawne działanie i możliwość dopasowania ustawień do indywidualnych preferencji.
  • Pobieranie informacji o nieznanych utworach.
Minusy:
  • Początkujący mogą być przytłoczeniu liczbą opcji i konfiguracji.
  • Czasami problemy w wydajnością i stabilnością.

MediaMonkey Standard to bardzo przydatny i bezpłatny program (z wyłączeniem zastosowań komercyjnych ), którego głównym zadaniem jest katalogowanie i segregowanie list odtwarzania oraz zasobów muzycznych w wielu formatach.

Program MediaMonkey Standard poradzi sobie z takimi formatami, jak MP3, OGG, WMA, FLAC, MPC, WAV, CDA, M3U czy też PLS zapisanymi zarówno na dysku twardym komputera, pamięci przenośnej, jak również w sieci. Co więcej, za pomocą programu możemy nie tylko katalogować i segregować utwory muzyczne, ale również zgrywać muzykę z płyt audio do popularnych programów. To idealne rozwiązanie, gdy chcemy stworzyć kopię bezpieczeństwa cennej płyty by uchronić ją przed uszkodzeniem.

Oprócz tego za pomocą programu MediaMonkey Standard możemy odtwarzać muzykę, wprowadzać korekcje dźwięków, nagrywać płyty, tworzyć statystyki, raporty, nowe listy odtwarzania itp. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby również dokonać konwersji pomiędzy różnymi formatami plików audio. Na deser dostajemy możliwość pobierania informacji na temat konkretnego albumu lub piosenki z internetu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0