WindowsProgramyMediaPortal 1.4.0

MediaPortal 1.4.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
MediaPortal Team
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
90.6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
349

Nasza ocena:

Patryk Nowak
5
Plusy:
  • ogromna funkcjonalność
  • menu w języku polskim
  • może pełnić funkcję domowego centrum rozrywki
Minusy:
  • skomplikowana konfiguracja niektórych funkcji

MediaPortal to niezwykle rozbudowany program, dzięki któremu stworzymy domowe centrum multimedialnej rozrywki. Całość, poza możliwością odtwarzania muzyki, oglądania filmów oraz zdjęć oferuje szereg dodatkowych, często niespotykanych w programach konkurencji funkcjonalności. Mamy więc tutaj do czynienia między innymi z obsługą internetowych stacji radiowych i telewizyjnych, przeglądaniem zdjęć w formie pokazu slajdów, możliwością nagrywania emitowanych w sieci programów TV i audycji radiowych, przeglądania najważniejszych informacji (newsy, pogoda, itd).

 

MediaPortal to nieodłączny dodatek do komputerów typu HTPC oraz mini-PC, które często służą właśnie jako multimedialne kombajny podłączone do telewizora oraz rozbudowanego zestawu głośnikowego z dźwiękiem przestrzennym. Całość możemy dowolnie skonfigurować i w czasie instalacji wybrać tylko te opcje, z których tak na prawdę będziemy korzystać na co dzień. Ponadto w sieci znajduje się szereg darmowych pluginów, które dodatkowo rozszerzą funkcjonalność programu.

 

Sam interfejs jest także w pełni konfigurowalny, więc nie będzie problemu z przystosowaniem go do indywidualnych potrzeb i upodobań. Warto tutaj dodać, że proces konfiguracji szeregu skomplikowanych opcji może stanowić trudność dla przeciętnego użytkownika. Jednakże podstawowe funkcje doskonale sprawdzą się bez konieczności zagłębiania się w ich strukturę działania. Plusem jest tutaj menu w języku polskim, które z pewnością ułatwi nawigację.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0