WindowsProgramyMemory Booster 1.8.2.1822

Memory Booster 1.8.2.1822 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Rizone Technologies
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,84 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
476

Nasza ocena:

Kamil
3,5
Plusy:
  • Mimo braku polskiej wersji językowej, obsługa jest bardzo prosta i bezproblemowa.
  • Możliwość stałego monitorowania i optymalizowania pracy całego systemu.
Minusy:
  • Sporadyczne problemy ze stabilnością.

Memory Booster to niewielkie, w pełni darmowe, praktyczne i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego dokonamy szybkiej i bezproblemowej optymalizacji wykorzystywanej przez system pamięci operacyjnej RAM.

Zasada działania programu jest bardzo prosta, tak samo jak jego obsługa, która ogranicza się praktycznie do kilku kliknięć. Memory Booster w czasie działania zwalnia zbędnie zajmowane zasoby pamięci operacyjnej RAM poprzez Windows API wysyłając specjalne komunikaty mające na celu wyczyszczenie obszaru roboczego wszystkich uruchomionych procesów. W dużym uproszczeniu program oczyszcza pamięć RAM, która jest wykorzystywana przez niepotrzebne programy, procesy i elementy systemu.

Program Memory Booster po aktywacji okresowo czyści pamięć operacyjną przyspieszając tym samym pracę i stabilność całego systemu Windows. Warto również zwrócić uwagę na czytelne wykresy, które umożliwiają śledzenie wszystkich procesów na bieżąco. Możemy między innymi śledzić użycie procesora, pamięci RAM, pamięci wirtualnej, pliku wymiany itp. Program jest idealnym narzędziem do optymalizacji pamięci, niwelowania jej „przecieków” i eliminowania tak zwanych zamrożonych procesów.

Warto również wspomnieć o tym, że program Memory Booster nie wymaga instalacji i jest gotowy do pracy już po ściągnięciu. Po włączeniu narzędzia, chowa się ono do systemowego zasobnika i działa cały czas w tle. Ponadto warto zwrócić uwagę na możliwość uruchamiania programu wraz ze startem systemu, dzięki czemu pamięć będzie monitorowana i optymalizowana już od pierwszych chwil po włączeniu komputera.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0