WindowsProgramyMicrosoft Excel 2013

Microsoft Excel 2013 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
98 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1855

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Niezliczona liczba opcji, kombinacji i funkcji z możliwością dowolnej konfiguracji.
  • Automatyzacja praktycznie wszystkich skomplikowanych działań matematycznych związanych z wynagrodzeniami, obliczeniami,
Minusy:
  • Obsługa dla początkujących użytkowników jest dość skomplikowana.

Microsoft Excel to zdaniem niektórych najlepszy, a na pewno najpopularniejszy arkusz kalkulacyjny stanowiący składnik równie popularnego i chwalonego pakietu biurowego Microsoft Office. Program udostępniany jest wraz z innymi składnikami na zasadzie licencji testowej.

Dla wielu osób arkusz kalkulacyjny Microsoft Excel to zaraz obok edytora tekstu Word, najważniejsze narzędzie codziennej pracy zarówno w domu, w szkole, jak i firmie. To główny program nie tylko dla studentów informatyki i domowników, którzy chcą obliczać domowe wydatki, ale również dla księgowych, analityków, bankierów oraz pracowników biurowych, którzy muszą opracować grafiki, harmonogram wypłat etc.

Microsoft Excel udostępniany jest na zasadzie licencji testowej jako składnik pakietu Microsoft Office – podczas instalacji możemy wybrać, który element pakietu ma być zainstalowany. Arkusz kalkulacyjny Excel umożliwia wpisywanie danych liczbowych lub wartości do komórek i wykonywanie zaawansowanych operacji. Program potrafi zautomatyzować wiele akcji, które przy wykonywaniu ręcznym są bardzo czasochłonne np. zliczenie sumy kilkuset wynagrodzeń itp.

Co prawda początkowo program może sprawiać problemy, ale po krótkim treningu nawet początkujący użytkownicy będą w stanie wykonać podstawowe działania lub analizy finansowe. Naturalnie wszystkie prace możemy zapisać, edytować, wczytać ponownie, wysłać lub wydrukować. Co więcej, w najnowszej wersji znajdziemy udoskonaloną możliwość pracy w przeglądarce internetowej - Excel Web App. Oprócz tego możemy współdzielić arkusze z innymi pracownikami w sieci, dzięki czemu istnieje możliwość szybszej i wydajniejszej pracy w firmie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0