WindowsProgramyMicrosoft FrontPage 2003 SP3

Microsoft FrontPage 2003 SP3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Microsoft
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
127 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1484

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Bezpłatna licencja bez ograniczeń czasowych etc.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa – interfejs przypomina edytor tekstowy Word.
Minusy:
  • Pakiety wyłącza przydatne opcje.
  • Ograniczona funkcjonalność dla użytkowników dodatkowych kont.

Microsoft FrontPage w wersji 2003 SP3 to paczka aktualizacyjna przygotowana w głównej mierze dla wszystkich użytkowników znanego i nadal lubianego pakietu biurowego Microsoft Office 2003. 

W opisywanej paczce znajdziemy mnóstwo poprawek stabilności i płynności działania, jak również kilka ciekawych nowości dotyczących funkcjonalności programu pod kątem tworzenia oraz publikowania stron internetowych WWW. Zdaniem producenta, dodatek obejmuje również zmiany, które dezaktywują niektóre funkcje i umożliwiają szerszą kontrolę administratorom komputerów.

Do pozostałych zmian w pakiecie Microsoft FrontPage należy zaliczyć przede wszystkim ograniczenie dotyczące otwierania i zapisywania niektórych formatów plików oraz brak możliwości uruchamiania formularzy MAPI w folderach publicznych i folderach użytkowników. Oprócz ograniczeń mamy również rozszerzenia, do których warto zaliczyć możliwość zezwolenia zastosowania (lub odmowy) określonych składników COM oraz poprawki w obsłudze programu Microsoft Office Document Imaging.

Po zainstalowaniu paczki Microsoft FrontPage mogą wystąpić pojawić się problemy, np. niektóre z załączników mogą być niekompatybilne z Outlookiem, natomiast użytkownicy dodatkowych kont mogą mieć problemy z dostępem do konfiguracji dodatków Accessa. Warto również wspomnieć o tym, że z edytora tekstu Word usunięto ustawienie Szybkie zapisywanie, ponadto zwiększono poziom bezpieczeństwa makr zapisanych w starszych formatach Excela.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0