WindowsProgramyMicrosoft Office Publisher 2013

Microsoft Office Publisher 2013 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
246 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1294

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Idealne narzędzie dla redaktorów, pisarzy i publicystów.
  • Ogromna ilość przydatnych opcji edycyjnych.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa (duża liczba poradników i tutoriali.
Minusy:
  • Zwykli użytkownicy domowi nie wykorzystają wszystkich zalet Publishera.

Microsoft Office Publisher to zaawansowany, choć dość prosty w obsłudze program do tworzenia, przeglądania i edytowania dowolnych publikacji – zarówno internetowych, jak i tradycyjnych przeznaczonych do druku.

Za pomocą narzędzia Microsoft Office Publisher stworzymy dowolne publikacje i dokumenty przeznaczone do publikacji w sieci, jak również przeznaczone do druku, np. gazety, broszury reklamowe, gazetki, wizytówki, książki, dyplomy, proste zaproszenia i skomplikowane dokumenty. Program wchodzi w skład pełnego pakietu Microsoft Office z najnowszej odsłonie i jest udostępniany na zasadach licencji testowej – użytkownik podczas instalacji może wybrać, czy oprócz Publishera chce zainstalować inne składniki pakietu.

W przeciwieństwie do tradycyjnego edytora tekstów, Microsoft Office Publisher posiada o wiele większe możliwości edycyjne. Na uwagę zasługuje przede wszystkim możliwość łamania tekstu, pracy z ramkami, wstawiania linii prowadzących czy widoku wielostronicowego. Producent zastosował również sporą liczbę gotowych projektów i szablonów, które można dowolnie modyfikować i dostosowywać do indywidualnych preferencji i potrzeb.

W najnowszej wersji programu Microsoft Office Publisher 2013 znajdziemy kilka nowych funkcji, między innymi wymianę obrazu z możliwością importu na jedną kanwę oraz możliwością prostej wymiany oraz edycji. Kolejną ciekawostką jest możliwość dodawania i przeglądania obrazów online, na przykład bezpośrednio z portalu społecznościowego Facebook lub innych stron z dużą ilością zdjęć. Nie zapomniano również o korespondencji seryjnej z możliwością personalizacji biuletynów, kart i wiadomości e-mail za pomocą niestandardowych zdjęć i łączy. Na deser dostajemy funkcję zapisywania w formacie PDF i XPS.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0