WindowsProgramyMicrosoft Office 2013

Microsoft Office 2013 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
684 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1245

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Najpopularniejsza, idealna do użytku domowego wersja pakietu biurowego Microsoft Office.
  • Jak przystało na najpopularniejszy pakiet biurowy, prosta i bezproblemowa obsługa.
  • 30-dniowa wersja testowa w zupełności wystarczy, aby doskonale zapoznać się ze wszystkimi opcjami pakietu.
Minusy:
  • Mimo ogromnej popularności i wsparcia, w sieci możemy znaleźć bardzo ciekawe i w pełni darmowe alternatywy.

Microsoft Office dla użytkowników domowych to najpopularniejszy pakiet biurowy udostępniany przez giganta z Redmond w wersji testowej, która pozwala na 30 dniową pracę od momentu instalacji. Należy pamiętać, że instalacja wersji próbnej wymaga zarejestrowania się na stronie firmy Microsoft lub posiadanie konta Live ID.

 

Microsoft Office to najpopularniejsza wersja pakietu biurowego udostępniana przez giganta z Redmond w najnowszym wariancie. W pakiecie znajdziemy takie składniki, jak edytor tekstu Word, arkusz kalkulacyjny Excel, narzędzie do przygotowywania prezentacji multimedialnych PowerPoint czy wirtualny notes OneNote. Oprócz tego nie mogło zabraknąć zaawansowanego klienta poczty e-mail Outlook oraz systemu obsługi relacyjnych baz danych Access. W pakiecie dostaniemy także narzędzie DTP Publisher oraz komunikator Lync.

 

Oczywiście pakiet Microsoft Office udostępniany jest w języku polskim, dzięki czemu obsługa jest bardzo prosta i bezproblemowa. Na uwagę zasługuje również nowy interfejs, który czerpie pełnymi garściami ze stylistyki najnowszego systemu operacyjnego Windows 8. Nie wszystkim się to podoba, ale nie można zaprzeczyć, że taka prostota i minimalizm świetnie wpływa na komfort obsługi. Testowa wersja programu działa miesiąc – po upływie tego czasu należy odinstalować pakiet lub wykupić licencję.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0