WindowsProgramyMicrosoft Safety Scanner 1.0.3001.0

Microsoft Safety Scanner 1.0.3001.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
83 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
506

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Wysoka wykrywalność
Minusy:
  • Brak możliwości aktualizacji sygnatur

Microsoft Safety Scanner to narzędzie antywirusowe dające możliwość skanowania dysków komputera w celu wykrycia złośliwego oprogramowania: wirusów, trojanów, programów szpiegujących. Program nie jest pełnoprawnym antywirusem zapewniającą kompleksową ochronę - to narzędzie pozwalające na doraźne skanowanie komputera bez konieczności wykupywania licencji na profesjonalną ochronę. 

Microsoft Safety Scanner daje możliwość korzystania z funkcji skanowania przez 10 dni od chwili pobrania. Jeśli użytkownik po tym czasie będzie nadal chciał korzystać z jego możliwości, musi pobrać jeszcze raz całą aplikację, gdyż nie posiada ona możliwości aktualizacji sygnatur wirusów. 10-dniowy okres ważności jest podyktowany troską o pracę z jak najświeższymi bazami sygnatur.

Proces skanowania komputera przebiega bezproblemowo, a Microsoft Safety Scanner wyróżnia się wysoką wykrywalnością i skutecznością w usuwaniu zagrożeń. Interfejs programu jest wyjątkowo oszczędny – opiera się na wyglądzie tradycyjnego okna Windowsa. Niedoświadczonym użytkownik może to ułatwić obsługę programu, jednak taki podejście do tworzenia aplikacji wielu osobom może wydać się staroświeckie. Nie mniej, Microsoft Safety Scanner broni się swoją skutecznością. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0