WindowsProgramyMiniLyrics 7.6.31

MiniLyrics 7.6.31 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Crintsoft LLC.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,9 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
391

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Kompaktowe rozmiary
  • Niewielkie rozmiary
  • Wygodne środowisko pracy
  • Współpraca z wieloma odtwarzaczami
Minusy:
  • Brak polonizacji

MiniLyrics to niewielka, darmowa aplikacja, która automatycznie pobiera i wyświetla na ekranie komputera napisy do piosenek, których aktualnie słuchamy. Program pobiera potrzebne informacje takie jak wykonawcę, tytuł  piosenki czy album z pliku muzycznego. Pobrany tekst możemy również zapisać na dysku w postaci pliku tekstowego. Program działa bardzo szybko, posiada również duże możliwości konfiguracji. 

Możemy dostosować do swoich preferencji między innymi wygląd okienka, w którym wyświetlane są napisy, sposób ich wyświetlania czy podświetlanie słów, które są w danym momencie śpiewane. Aplikacja umożliwia nam również modyfikowanie tekstów piosenek oraz czasu ich wyświetlania dzięki czemu w łatwy sposób możemy je poprawiać. 

MiniLyrics współdziała z większością popularnych programów do odtwarzania muzyki dla systemów Windows. Programy, z którymi współpracuje to: Winamp, Helium Music Manager, Windows Media Player, iTunes, MediaMonkey, JetAudio, Songbird, AIMP2, Foobar2000, J. River Media, VLC, Quintessential Player, XMPlay, MusicBee i inne. Co ciekawe, program działa nie tylko z odtwarzaczami muzycznymi, ale również z aplikacją Spotify, dającą dostęp do tysięcy wykonawców. 

Program dostępny jest w wersji testowej, nie jest ona w żaden sposób ograniczona, jedynym mankamentem jest pojawiające się co jakiś czas okienko zachęcające do rejestracji. Zakup płatnej subskrypcji to wydatek 10 dolarów rocznie. Możliwe jest również wykupienie wieczystej licencji na 3 komputery za 24,99 dol. MiniLyrics można pobrać na Windows, Mac oraz na urządzenia oparte na systemie Google Android.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0