WindowsProgramymIRC 7.32

mIRC 7.32 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
mIRC Co. Ltd.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.8 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
358

Nasza ocena:

Patryk Nowak
5

mIRC to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych klientów sieci Internet Relay Chat, czyli w skrócie IRC. Aplikacja jest na rynku już od ponad 15 lat,a jej twórcy cały czas dbają o to, by była na bieżąco aktualizowana. Dzięki prostemu w obsłudze oraz w pełni konfigurowalnemu interfejsowi graficznemu nie powinniśmy mieć problemu z obsługą programu.

Dodatkowo w sieci można znaleźć całą masę darmowych skryptów i rozszerzeń, które w znacznym stopniu powiększą funkcjonalność mIRC'a. Aplikacja pozwala przede wszystkim na łatwą komunikację między użytkownikami sieci IRC z całego świata. Możemy prowadzić rozmowy tekstowe z wieloma osobami na raz, korzystając jednocześnie z kilku kanałów, które otwierane są w osobnych zakładkach. Warto wspomnieć, że mIRC obsługuje połączenia szyfrowane SSL.

Nie zabraknie możliwości konfiguracji serwerów proxy, systemu powiadomień dźwiękowych oraz zapisywania historii prowadzonych rozmów. Niestety brak jest polskiej wersji językowej. Niemniej jednak obsługa programu jest na tyle prosta, że nie powinna nikomu przysporzyć problemów. Wersja trial pozwala nam korzystać z programu przez okres 30 dni.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0