WindowsProgramyMisfit Model 3D 1.2.4

Misfit Model 3D 1.2.4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Kevin Worcester
Licencja:
GNU GPL
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4.2 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
449

Nasza ocena:

Michał
2,5
Plusy:
  • Niewielki rozmiar
  • Otwarta licencja
  • Schludne, proste menu
Minusy:
  • Niewielkie możliwości w porównaniu do konkurencji

Misfit Model 3D to narzędzie do modelowania obiektów 3D, które nie konkuruje z profesjonalnymi, wycenionymi na tysiące złotych, aplikacjami renomowanych producentów, ani zaawansowanymi aplikacjami dla średniozaawansowanych użytkowników. To darmowa propozycja dla początkujących, której największą zaletą jest darmowa licencja oraz wsparcie dla wielu platform: program działa na Windows, Mac, Linux oraz FreeBSD. 

Pakiet narzędziowy pozwala na projektowanie modeli 3D, korzystanie z tekstur i geometrii 3DS, łatwą duplikację, grupowanie polygonów i edycję tekstur, które można importować z wielu plików (m.in. BMP, PNG oraz JPEG). Możliwości Misfit Model 3D można rozszerzyć dzięki funkcji wtyczek: na stronie producent można pobrać m.in. plugin dając możliwość importu tekstur w formacie GIF, TIFF oraz PNM.

Misfit Model 3D to program dla osób, które nie nabrały jeszcze doświadczenia w projektowaniu obiektów trójwymiarowych i chcą rozpocząć zabawę z tego typu grafiką. Aplikacja jest darmowa, prosta w obsłudze i łatwa do skonfigurowania, dzięki czemu może służyć jako ciekawe narzędzie dla początkujących, jednak na polu darmowych programów do modelowania 3D nie wyróżnia się niczym wyjątkowym. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0