WindowsProgramymks_vir 13.4.3201

mks_vir 13.4.3201 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
ArcaBit Sp. z o.o.
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
91 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
279

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Darmowa, 12-miesięczna licencja
  • Prostota użytkowania
Minusy:
  • Niewiele funkcji dodatkowych

mks_vir to polski program antywirusowy, którego historia sięga 1987 roku, co czyni go najstarszym polskim oprogramowaniem tego typu. Aktualnie program jest rozwijany przez firmę ArcaBit, która udostępnia go za darmo, jako uzupełnienie oferty komercyjnego oprogramowania z rodziny ArcaVir.

mks_vir 2013 Internet Security posiada moduły ochrony antywirusowej - program jest w stanie skanować dyski twarde w celu usunięcia rootkitów, wirusów, spyware i innego rodzaju malware. Poza tym, aplikacja została wyposażona w moduł ochrony poczty przed spamem i listami zawierającymi niebezpieczne odnośniki. Bezpieczeństwo zwiększa również wbudowany w mks_vir firewall. Program został wyposażony w rozbudowane narzędzia heurystyczne oraz szybki monitor antywirusowy, badający w czasie rzeczywistym wszystkie operacje na komputerze. mks_vir wyróżnia się niezwykle prostym, intuicyjnym interfejsem w polskiej wersji językowej, który daje błyskawiczny dostęp do podstawowych funkcji programu: skanera, kwarantanny raportów czy aktualizacji.

Dużą zaletą mks_vir jest darmowa, 12-miesięczna licencja, którą otrzymujemy po instalacji i podaniu swojego adresu e-mail oraz bardzo prosta obsługa, która nie powinna być problemem dla przeciętnego użytkownika komputera.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0