WindowsProgramyMoboPlay 1.3.0.130

MoboPlay 1.3.0.130 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Fuzhou Xianzhi Ruishi Information Technology Co,.Ltd
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4,66 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
255

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Intuicyjna i szybka obsługa.
  • Możliwość zarządzania wieloma funkcjami smartfona i tabletu.
  • Przyjemny dla oka interfejs użytkownika.
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej.
  • Sporadyczne problemy z rozpoznaniem podłączonego urządzenia.

MoboPlay to darmowa aplikacja przeznaczona dla posiadaczy urządzeń przenośnych tj. smartfonów bądź tabletów działających pod kontrolą systemu Google Android lub Apple iOS. Za pomocą programu możemy zarządzać danymi znajdującymi się w pamięci urządzeń za pośrednictwem komputera.

 

Za pomocą programu MoboPlay możemy szybko i w prosty sposób uporządkować dostępne w telefonie aplikacje (zarówno te, które instalowaliśmy, jak również dodatki systemowe), jak również multimedia (muzykę, filmy oraz zdjęcia) czy też gry. Co ciekawe, za pomocą opisywanego narzędzia możemy również zarządzać aktualizacjami aplikacji oraz systemu operacyjnego za pomocą dodatku o nazwie Download Manager. Nie zabrakło również możliwości edytowania i przeglądania kontaktów, jak również usuwania i katalogowania wiadomości SMS oraz MMS.

 

Program MoboPlay znacząco upraszcza i przyspiesza zarządzanie wszelkimi danymi w pamięci smartfona bądź tabletu. Co prawda ekran dotykowy to dość wygodne narzędzie, ale o wiele lepsze efekty uzyskamy korzystając z klawiatury i myszki komputera. Co więcej, program zawiera opcję tworzenia kopii zapasowej danych. Obsługa nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej i doświadczenia, gdyż cała operacja ogranicza się praktycznie do kilku kliknięć myszką.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0