WindowsProgramyMoboRobo 5.1.9.589

MoboRobo 5.1.9.589 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
MoboRobo.com
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
24,63 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
374

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Możliwość zarządzania praktycznie każdym aspektem urządzenia mobilnego.
  • Opcja wysyłania SMSów przez telefon z poziomu komputera.
  • Bardzo przyjemny interfejs i prosta obsługa.
Minusy:
  • W najnowszej wersji brakuje kilku ciekawych opcji.
  • Sporadyczne problemy ze stabilnością.
  • Brak polskiego języka interfejsu.

MoboRobo to bardzo uniwersalne i funkcjonalne narzędzie przeznaczone do zarządzania zawartością urządzeń pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android lub Apple iOS. Za jego pomocą możemy łatwo i szybko kopiować, zapisywać, przenosić i kasować materiały zapisane w pamięci smartfona lub tabletu. 

 

Co ciekawe, oprócz zarządzania zawartością tj. plikami multimedialnymi, itp. Możemy szybko i prosto zarządzać aplikacjami, motywami graficznymi, multimediami, itp. Obsługa programu jest bardzo prosta i intuicyjna, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego poradzą sobie z opanowaniem wszystkich funkcji i przydatnych opcji. To zasługa między innymi modułowej konstrukcji interfejsu.

 

Na głównym ekranie znajdziemy najczęściej używane, najpopularniejsze i podstawowe informacje oraz funkcje. Ponadto znajdziemy tu informacje o podłączonym do komputera urządzeniu czyli model, wersji firmware, ilości dostępnej pamięci czy liczbie kontaktów, wiadomości, ilość zainstalowanych programów i gier, etc. Kolejne narzędzia, które dostępne są z poziomu wygodnych zakładek pozwalają przykładowo zarządzać danymi kontaktowymi. 

 

Za jego pomocą możemy przejrzeć zapisane w telefonie kontakty, edytować je, usuwać lub dodawać kolejne. Oprócz tego możemy znaleźć narzędzie do zarządzania wiadomościami SMS, połączeniami, itp. Przydatne może okazać się narzędzie do zarządzania aplikacjami, co pozwala na przeglądanie już zainstalowanych programów i gier, jak również instalowania nowych, przenoszenia już istniejących, ich kasowania, itp. Nie zapomniano również o zakładce odpowiedzialnej za multimedia czyli zdjęcia, filmy, nagrania, muzyka, itp. Możemy także pobierać i instalować nowe motywy graficzne.

 

Cechą szczególną programu MoboRobo jest przede wszystkim jego uniwersalność. Rzadko spotyka się narzędzie, które współpracuje zarówno z urządzeniami pracującymi na systemie operacyjnym Google Android, jak i Apple iOS. W przypadku tego pierwszego program obsługuje niemal wszystkie dostępne na rynku urządzenia takich producentów jak m.in. Samsung, Sony, LG, HTC, Huawei, itp.

 

Komunikacja pomiędzy komputerem a urządzeniem mobilnym może odbywać się tradycyjnie, za pomocą złącza USB, jak też bezprzewodowo. W tym drugim przypadku niezbędne jest zainstalowanie specjalnej aplikacji na telefon/tablet. Aplikacja jest w całkowicie darmowa oraz pozwala na nieograniczony transfer danych, itp.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0