WindowsProgramyMój Komputerowy Dietetyk 2.0.3

Mój Komputerowy Dietetyk 2.0.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
Alpha-Net Software
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2.6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
876

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Duża baza produktów
  • Łatwość użytkowania
  • Atrakcyjna cena - 19,99 zł
Minusy:
  • Archaiczny interfejs

Mój Komputerowy Dietetyk to program przeznaczony dla osób stosujących dowolną dietę, diabetyków, sportowców i osób pragnących kontrolować swoje nawyki żywieniowe. Jeśli jesteś kulturystą, trenujesz jakąś dyscyplinę sportową i chcesz rejestrować aktywność fizyczną, dzienny bilans energetyczny lub też chcesz kontrolować spożycie białka, tłuszczu, węglowodanów, WW (wymiennik węglowodanowy), WBT (wymiennik białkowo-tłuszczowy) lub kalorii w pożywieniu program Dietetyk jest dla ciebie. Mój Komputerowy Dietetyk można pobrać za darmo jedynie w wersji testowej.

Mój Komputerowy Dietetyk pozwala komponować, rejestrować i kontrolować spożywane posiłki. Jest niezbędnym narzędziem dla osób uprawiających sport i stosujących diety, w tym 'Żywienie Optymalne', dietę Montignac'a czy każdy inny rodzaj diety odchudzającej opartej na kontroli kalorii w posiłkach czy też diety leczniczej. Dzięki możliwości analizowania aktywności fizycznej i kontroli bilansu energetycznego oraz kalendarzowi z zapisem wagi ciała program pomaga w procesie odchudzania. Pobierz darmowy Mój Komputerowy Dietetyk klikając zielony przycisk pod tekstem.

Program Mój Komputerowy Dietetyk zawiera listę 650 produktów z podaną zawartością białka, tłuszczu, węglowodanów, WW, WBT i kalorii w 100 gramach produktu. Listę można rozszerzać i uzupełniać według osobistych potrzeb poprzez dopisywanie kolejnych produktów. Parametry systemu można modyfikować według własnych ograniczeń dziennego spożycia a program, podczas proponowania dziennego menu, wylicza sumy wprowadzonych pozycji i porównuje z zadanymi normami dziennymi. Wszystkie zapisane w programie dzienne posiłki są archiwizowane, co pozwala śledzić dotychczasową historię żywienia, a to z kolei jest niezwykle przydatne w przypadku konsultacji z dietetykiem lub lekarzem.

Program Mój Komputerowy Dietetyk pozwala łatwo tworzyć menu przy pomocy wbudowanej listy najpopularniejszych artykułów spożywczych i dań z automatycznym uwzględnieniem poziomu białek, tłuszczu, węglowodanów, WW, WBT i kalorii. Listy posiłków są analizowane pod kątem danej diety w czym pomagają wygenerowane wykresy i raporty. Jeśli zapiszesz w programie swoje ulubione dania, będą one proponowane w tworzonym menu. Zapis aktywności fizycznej i bilansu energetycznego ułatwia predefiniowana lista aktywności i ćwiczeń fizycznych.

Jeśli zdecydujesz się na zakup pełnej wersji programu Mój Komputerowy Dietetyk, oto dodatkowe funkcje jakie dostaniesz za wykupienie pełnej licencji: tworzenie posiłków i wykorzystywanie ulubionych zestawów żywieniowych; nieograniczona ilość posiłków na dzień; eksport i import artykułów i zestawów żywnościowych przez internet; zapis i odczyt artykułów i zestawów żywnościowych z dysku; zintegrowany z programem system pomocy; archiwizacja danych. Chcesz aby twoja dieta była prawidłowa? Program Mój Komputerowy Dietetyk pomoże – pobierz już teraz.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0