WindowsProgramyMozilla Firefox 27.0

Mozilla Firefox 27.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Mozilla Foundation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
24,24 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
553

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Intuicyjna i bezproblemowa obsługa.
  • Możliwość instalacji wielu bezpłatnych wtyczek.
  • Skuteczne zabezpieczenia.
  • Bardzo wysoka wydajność.
Minusy:
  • Problemy ze stabilnością we współpracy z wtyczką Flash.
  • Niewielkie postępy w poszczególnych edycjach.

Mozilla Firefox to bez wątpienia obecnie jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych dostępnych dla użytkowników systemów operacyjnych Microsoft Windows. To świetna alternatywa dla dwóch najpoważniejszych konkurentów, czyli Google Chrome oraz Internet Explorer.

Ogromną popularność przeglądarka Mozilla Firefox zawdzięcza przede wszystkim solidności działania. Szybkość, stabilność oraz łatwość konfiguracji połączona z ogromną ilością dodatków i rozszerzeń dostępnych za darmo to największe zalety tej przeglądarki. W ostatnich rankingach Mozilla Mozilla Firefox uplasowała się na pierwszym miejscu pod względem popularności przeglądarek internetowych w Polsce.

Oczywiście z edycji na edycję przeglądarka jest udoskonalana. Nie inaczej było i tym razem – twórcy postawili na jeszcze łatwiejsze i co dla niektórych równie ważne, szybsze przeglądanie stron Internetowych. Oprócz tego rozszerzono i tak już ogromne funkcje personalizacji. Co więcej, jeśli ktoś korzysta z wielu przeglądarek jednocześnie, Mozilla Firefox umożliwia migrację zakładek, plików cookie oraz historii z Internet Explorera oraz Google Chrome. Mało tego, korzystający z kilku urządzeń jednocześnie, np. z laptopa, netbooka oraz komputera stacjonarnego, mogą teraz synchronizować historię i wszystkie dodatki kilkoma kliknięciami.

Zmianie uległ także interfejs, który jest jeszcze prostszy i bardziej minimalistyczny. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzi, aby go dodatkowo przerobić i dostosować do własnych upodobań. Możemy dodawać i usuwać elementy paska zadań, zmieniać położenie poszczególnych elementów, ustawiać zakładki itp. W standardowej wersji karty zakładek umieszczone są nad paskiem adresu, dzięki czemu przełączanie pomiędzy poszczególnymi stronami internetowymi jest bardzo proste i bezproblemowe. Miłośnicy minimalistycznego wyglądu docenią obecność przycisku Mozilla Firefox Button – pod nim kryją się najważniejsze funkcje i narzędzia przeglądarki. W najnowszej wersji przeglądarki udoskonalono silnik JavaScript JägerMonkey, zaś miłośnicy nowych rozwiązań docenią wsparcie dla monitorów obsługujących multitouch (wielodotyk).

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0