WindowsProgramyMozilla Sunbird 1.0b1

Mozilla Sunbird 1.0b1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
Mozilla Fundacion
Licencja:
GNU GPL
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
454

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Przejrzysty interfejs
Minusy:
  • Możliwe ponadprzeciętne obciążenie procesora

Mozilla Sunbird jest darmowym programem służącym do organizacji dnia. Program pozwala na tworzenie notatek oraz przypomnień dla zdefiniowanych wydarzeń. Program posiada funkcję alarmu, która może informować o zbliżającym się zadaniu lub spotkaniu. 

Mozilla Sunbird  ma czytelny, prosty w obsłudze interfejs w polskiej wersji językowej. Program obsługuje skórki oraz wtyczki, więc możliwa jest zarówno zmiana wyglądu menu programu, jak i rozszerzenie funkcjonalności, która w wersji podstawowej może zostać uznana za przyzwoitą. Wiele komercyjnych aplikacji okazuje się mieć więcej opcji dodatkowych niż Mozilla Sunbird, jednak nie można mieć dużych zastrzeżeń do funkcji organizowania kalendarza. Użytkownicy zwracają za to uwagę na stosunkowo wysokie obciążenie procesora i łączenie się z Internetem programu, nawet gdy użytkownik z niego nie korzysta. 

Mozilla Sunbird jest aplikacją darmową, więc samodzielnie można sprawdzić czy umiarkowane opinie dotyczące tej aplikacji są uzasadnione. Plik instalacyjny ma zaledwie kilka megabajtów, a producent to renomowana firma Mozilla – twórcy Firefoksa. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0