WindowsProgramyMULTI LOTEK Plus REM 3.0

MULTI LOTEK Plus REM 3.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
REMIDA
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5.6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
515

Nasza ocena:

Patryk Nowak
2
Plusy:
  • Rozbudowana funkcja typowania zakładów
Minusy:
  • Archaiczny interfejs

Program lotto Multi Lotek Plus REM przeznaczony jest do wspomagania w grze liczbowej Multi Lotek Plus. Aplikacja jest atwa w obsłudze, posiada wiele podpowiedzi i szczegółowo opracowaną Pomoc. Naciśnięcie F1 wyświetla Pomoc na temat aktualnie wykonywanej lub ostatnio wykonanej operacji przez program. Multi Lotek REM posiada bazę losowań od początku gry - 18.03.1996 r. (dla liczby PLUS od 08.01.2004 r.), którą można automatycznie uaktualniać z internetu lub pobierać plik z aktualnymi losowaniami.

Podczas pracy z aplikacją można korzystać z kilkunastu rodzajów automatycznych typowań prawdopodobnych liczb, w których użytkownik może dodatkowo zmieniać parametry. Każde z nich może współdziałać z funkcją 'Dodaj/odrzuć liczby' z poprzednich okresów (wg tablicy ilości wylosowań liczb z poprzednich okresów).Dwanaście typowań można testować na dowolnych kolejnych losowaniach za pomocą jednego kliknięcia myszką i wykorzystać do dodatkowej analizy. Program Multi Lotek REM posiada 2 typy skreślania pojedynczych zakładów i 7 typów skreślania wielu zakładów, od 2 do 10 skreśleń w zakładzie i typowanie/skreślanie 20-stek (od 1 zakładu do 60 000) z wybranych lub wszystkich liczb gry, w tym skreślanie zakładów według systemów i skreślanie z liczbami stałymi i preferencyjnymi.

Program Multi Lotek REM posiada wiele analiz i statystyk , począwszy od przeglądania skreślonego zakładu w układzie kuponu z wylosowanymi liczbami i trafieniami do bardziej złożonych, w tym statystyki do ustawiania parametrów filtru 'Preferowany zakład’. W każdej z nich użytkownik może zmieniać zakres pokazywanych statystyk i zakres analiz, co pozwala sprawdzić program Multi Lotek REM na dowolnych losowaniach z całego zakresu bazy losowań i ocenić jego przydatność.

Można wydrukować wiele statystyk i analiz bezpośrednio z programu lub kopiować statystyki i analizy do dowolnego edytora tekstowego (np. ' Notatnik ' lub ' Wordpad ' z Windows) w celu wydrukowania dowolnej statystyki, analizy lub ich zestawień. Zakłady można drukować zakłady na oryginalnych kuponach gier.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0