WindowsProgramyMyPlayer 3.0.0.90

MyPlayer 3.0.0.90 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
MyPortal
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
13,93 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
212

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Płynność działania oraz wysoka wydajność.
  • Wiele ciekawych i przydatnych funkcji.
  • Przyjemny dla oka interfejs.
Minusy:
  • Problemy z jakością wyświetlanego obrazu.
  • Dość droga licencja.
  • Tylko 7 dni testu.

MyPlayer świetny odtwarzacz plików audio i wideo polskiej produkcji. Program został stworzony przez Daniela Zaborowskiego i charakteryzuje się przede wszystkim eleganckim interfejsem graficznym, jak również obsługą wszystkich powszechnie wykorzystywanych formatów plików multimedialnych.

 

Program poradzi sobie z obsługą większości popularnych formatów bez konieczności instalacji zewnętrznych kodeków audio i wideo. Co ciekawe, aplikacja jest również w stanie automatycznie pobierać oraz dopasowywać napisy do filmów. Największą zaletą jest jednak wygląd interfejsu, z czego zadowoleni będą przede wszystkim esteci oraz użytkownicy stawiający dużą wagę na funkcjonalność.

 

MyPlayer nie mogło również zabraknąć takich dodatków, jak możliwość tworzenia playlist, opcji animowanych napisów, jak również zintegrowanej wyszukiwarki plików torrent z filmami i serialami. Warto wspomnieć także o trybie incognito, w którym informacje o odtwarzanych multimediach nie są pobierane z zewnętrznej bazy i nie są zapisywane w historii ostatnio odtwarzanych utworów. Oprócz tego MyPlayer wyposażono w możliwość pobierania i wyświetlania tekstów piosenek, co może okazać się użyteczne podczas niejednej imprezy ze znajomymi.

 

Należy także wspomnieć o obsłudze lektorów oraz syntezatorów mowy (np. IVONA2) oraz przydatnym podglądzie klatek wideo po najechaniu kursorem myszy na pasek postępu. Niestety sporym ograniczeniem jest wersja testowa programu, która pozwala na korzystanie ze wszystkich funkcji tylko przez 7 dni od momentu publikacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0