WindowsProgramynanoCAD 4.5 Build 1636

nanoCAD 4.5 Build 1636 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Nanosoft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
275 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
381

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Obsługa wielu języków programowania
  • Interfejs zbliżony do AutoCAD
  • Linia komend identyczna jak w AutoCAD
Minusy:
  • Konieczność rejestracji na stronie producenta

Aplikacja nanoCAD to darmowe narzędzie do tworzenia projektów 2D i 3D działające na zaawansowanym silniku ODA Teigha. Aplikacja posiada wsparcie dla technologii trójwymiarowej OpenGL oraz pozwala na pracę z plikami DWG/DXF znanymi z AutoCAD-a.

Interfejs użytkownika został zaprojektowany w taki sposób, by nanoCAD był zbliżony do komercyjnych, bardziej znanych narzędzi takich jak AutoCAD. Podczas pracy w nanoCAD można korzystać z linii komend AutoCAD-a oraz Orbit, menedżera warstw, a także wykorzystywać czcionki SHX oraz TTF.

Program nanoCAD posiada zestaw narzędzi pozwalających na wygodne projektowanie budynków, ale posiada również wsparcie dla języków programowania Visual Basic Script, Java Script, .NET oraz C++/C#. Program wzbogacono o edytor tabel zaprojektowany na wzór Excela. Nowością w nanoCAD 4.5 jest wsparcie dla LISP.

NanoCAD jest rozpowszechniany za darmo, jednak by pobrać program konieczne jest zarejestrowanie się na stronie producenta, co uprawnia do uzyskania rocznej licencji na używanie aplikacji. Nauka obsługi aplikacji będzie prostsza dzięki ogromnemu podręcznikowi obsługi.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0