WindowsProgramyNarzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania 5.4

Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania 5.4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
19.9 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
502

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Wysoka wykrywalność
Minusy:
  • Brak dodatkowej funkcjonalności ochronnej

Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania to – jak sama nazwa wskazuje – aplikacja powstała w celu zniszczenia wszelkiego rodzaju niebezpieczeństw, które zagnieździły się w systemie operacyjnym, a o których czasem użytkownik nie ma najmniejszego pojęcia. Jako że jest to program przeznaczony na  system Windows i robiony przez ekipę Microsoftu, możemy mieć zaufanie co do jego skuteczności, jednak nie może być głównym narzędziem do walki z zagrożeniami. 

Jako że jest on w wersji polskiej, nie będzie problemem uruchomienie narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania.  Możliwe jest to z polecenia URUCHOM, gdzie wpisujemy: MRT.exe. Mamy tu dwa  tryby skanowania do wyboru: głębokie i szybkie. To pierwsze zaleca się wykonać przy pierwszym uruchomieniu aplikacji. Drugie – raz dziennie lub raz na kilka dni. Dzięki temu pierwszemu usuniemy zasiedziałe wirusy, dzięki drugiemu - zapewniamy ciągłą ochronę naszego komputera.

Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania jest całkowicie darmowe. Program aktualizuje się także samoczynnie, gdy tylko wychodzi jego ulepszona wersja. Dlatego też nie trzeba kłopotać sobie głowy sprawdzaniem, czy ukazała się nowa odsłona aplikacji. Ściągnięcie programu to kilka chwil – program nie waży dużo, jednak mimo niewielkich rozmiarów działa dość skutecznie. Można się o tym przekonać w każdej chwili – plik instalacyjny jest w  do pobrania z tej właśnie strony.

Na licznych witrynach w sieci znajdziemy opinie użytkowników o tej aplikacji. Są one w większości bardzo pozytywne, choć niektórzy narzekają, że program fałszywie ocenia pliki programów jako wirusy. Ile w tym racji? Pobierz Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania i przekonaj się samemu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0