WindowsProgramyNature Illusion Studio 3.61

Nature Illusion Studio 3.61 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Nufsoft
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5.7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
357

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Integracja z YouTube
  • Łatwa obsługa
  • Bogata baza dźwięków i efektów
Minusy:
  • Program jest drogi, jak na specyficzne możliwości, które oferuje

Nature Illusion Studio jest aplikacją pozwalającą na tworzenie zdjęć z efektami animacji. Aplikacja pozwala na dodawanie efektu padającego deszczu czy płynącego wodospadu na fotografii cyfrowej.

Na warsztat można wziąć dowolny plik graficzny i uatrakcyjnić go o efekty deszczu, śniegu czy wodospadu. Obrabiając zdjęcia morza czy jeziora, można zastosować efekt fali. Poza tym, możliwe jest dodawanie animowanych efektów niezwiązanych z wodą np. motyli, ptaków, ryb czy grzmotów oraz efektów dźwiękowych (odgłosów spadającej wody, lasu czy pioruna). Program pozwala na dodawanie dźwięku do 8 kanałów jednocześnie. Zdjęcia, które mają stać się animacja, można obrabiać: dodawać tekst i obiekty. Gotowa animacja może zostać zapisana w różnych formatach: *.gif, *.avi, *.exe oraz *.scr. Możliwe jest również wysyłanie plików na YouTube. 

Animacja wykonana w Nature Illusion Studio może zostać wykorzystana w aplikacji Ace Pro Screensaver Creator do stworzenia zaawansowanego wygaszacza ekranu, jednak plik wynikowy w formacie .scr może być wykorzystywany jako wygaszacz bez żadnej dodatkowej obróbki.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0