WindowsProgramyNeat Image 7.4

Neat Image 7.4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
ABSoft
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4.15 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
341

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Łatwość użytkowania
  • Atrakcyjne rezultaty modyfikacji zdjęć
Minusy:
  • Funkcjonalność zbliżona do programów darmowych

Neat Image to jeden z najpopularniejszych programów do odszumiania zdjęć, który charakteryzuje się wysoką skutecznością działania przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrej jakości obrabianych fotografii. Program jest skierowany przede wszystkim do użytkowników, którzy wykonują dużo zdjęć w miejscach słabo oświetlonych, które zwłaszcza przy wykorzystaniu słabszych aparatów cyfrowych, powodują powstawanie różnych zakłóceń na zdjęciach, a także ludzi skazanych na obróbkę skanów fotografii. Dzięki Neat Image możliwe jest automatyczne odszumianie wybranych zdjęć, zarówno tych pojedynczych, jak i całych serii fotografii, przy wykorzystaniu najnowszych technologii. 

Głównymi zaletami tej aplikacji są szybkość oraz prostota działania. Na stronie producenta można znaleźć masę dodatków do programu, które automatycznie dostosują jego ustawienia pod konkretny model aparatu. 

Jeżeli chodzi o zmiany w najnowszej części programu, to skupiono się przede wszystkim na unowocześnieniu interfejsu, a także dodaniu obsługi obrazów 32 bitowych. Program jest dostępny jako pełnoprawna aplikacja oraz jako dodatek do Photoshopa i Aperture. Neat Image działa zarówno z Windows, Linux, jak i Mac OS X. Jeśli szukasz programu do odszumiania zdjęć, to pobierz za darmo Neat Image w wersji demonstracyjnej i sprawdź jak działa ten popularny program do obróbki zdjęć. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0