WindowsProgramyNero 10

Nero 10 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Nero AG/Nero Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
367 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
4450

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Łatwość konfiguracji płyty do nagrywania
  • Polska wersja językowa
  • Możliwość zabezpieczenia płyt
Minusy:
  • Pakiet jest przeładowany niepotrzebnymi aplikacjami

Nero 10 to rozbudowane narzędzie, który wyrosło z prostego programu do wypalania płyt CD. Wersja oznaczona numerem 10 to rozbudowany pakiet multimedialny, który poza oprogramowaniem do nagrywania płyt CD, DVD, audio CD oraz Blu-ray, potrafi również dokonywać edycji plików multimedialnych. Narzędzie Nero Move it wchodzące w pakiet NERO Multimedia Suite 10 pozwala na przesyłanie plików audio i wideo różnych formatów na urządzenia wyposażone w systemem iOS (iPhone, iPad, iPod) oraz Android. Aplikacja jest w stanie przekonwertować materiały wideo, tak by były odtwarzane przez urządzenia przenośne. 

 

Poza tym, Nero 10 posiada aplikację do konwersji i poprawiania plików MP3 (Mp3PRO), a także narzędzie do tworzenia kopii zapasowych BackItUp & Burn. Program umożliwia stworzenie backupu najważniejszych danych na dysku i wysłanie na prywatne konto na serwerach Nero (5 GB) lub zapisanie informacji na płycie. Kolejną częścią składową pakietu jest Nero Vision Xtra – zaawansowany menedżer plików multimedialnych ułatwiający organizowanie biblioteki i pozwalający na różnego rodzaje operacje na plikach.

 

Najważniejszym składnikiem pakietu Nero 10 jest Nero Burning ROM – intuicyjny program pozwalający na nagrywanie płyt CD/DVD lub Blu-Ray. Nośniki mogą być zabezpieczone SecurDisc, a program pozwala zarówno na tworzenie nowych płyt z danych zapisanych na dysku, jak i nagrywanie obrazów oraz bootowalnych płyt z systemami operacyjnymi (np. Linux). 

 

Nero 10 jest dostępne w wersji trial, w polskiej wersji językowej. Program można nadal kupić w sklepach (wersja pudełkowa), jednak producent aplikacji wydał już nowsze wersje, oferujące większą liczbę możliwości. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0