WindowsProgramyNero 5

Nero 5 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Nero AG/Nero Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
18.7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
8469

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Jak na swoje czasy - duże możliwości
Minusy:
  • Dziś to program archaiczny

Nero 5 to archiwalna wersja aplikacji do nagrywania płyt, która miała swoją premierę w 2000 roku. W kilkunastoletniej historii marki jest to jedna z najważniejszych wersji aplikacji, bowiem obok Nero Burning ROM i  Nero Cover Editor, pojawiły się nowe aplikacje rozszerzające funkcjonalność pakietu.

 

W skład Nero 5 weszły: program do obróbki plików dźwiękowych (Nero Wave Editor), rozszerzona aplikacji do projektowania okładek (Advanced Nero Cover Designer), kodeki (Nero MPEG1 Video Encoder), a także narzędzie do tworzenia menu VCD i SVCD. Nero 5 było pierwszą wersją aplikacji, która pozwalała na nagrywanie płyt DVD.

 

Nero 5 było początkowo przystosowane do uruchomienia na Windows 95, 98, 2000, ME. W 2002 roku pojawiła się wersja przystosowana do nowego systemu – Windowsa XP. Nero 5 jest ostatnią wersją pakietu przystosowaną do uruchomienia na Windows 95A. 

 

Mimo, że Nero 5 jest starą aplikacją, nie ma możliwości pobrania jej za darmo. Produkt był oferowany na licencji shareware. Dziś zakup licencji nie ma sensu – są nowsze wersje pakietu, posiadające więcej funkcji i działające sprawnie na nowych systemach operacyjnych. Więcej programów z rodziny Nero znajdziesz w naszym serwisie w kategorii Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0