WindowsProgramyNero 6

Nero 6 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Nero AG/Nero Inc.
Licencja:
Shareware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
80 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
23149

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Łatwe nagrywanie płyt
Minusy:
  • Sporo dodatkowych, niepotrzebnych funkcji

Nero 6 to wiekowy już pakiet programów multimedialnych zbudowany wokół narzędzia do nagrywania płyt CD i DVD - Nero Burning ROM. Aplikacja wyróżnia się prostotą obsługi oraz dużą liczbą funkcji, które można wykorzystać przy konfigurowaniu nowego projektu. Program posiada predefiniowane tryby nagrywania pozwalające na nagranie zwykłej płyty, nośnika bootowalnego (np. na potrzeby systemy operacyjnego czy antywirusa Live CD) oraz płyty audio z muzyką np. do tradycyjnego radioodtwarzacza samochodowego. Programy pozwalają na zapisywanie danych w  trybie wielosesyjnym (dogrywanie kolejnych partii danych do tych zapisanych wcześniej). Po raz pierwszy w historii serii Nero, wersja 6.6 została wyposażona w funkcję LightScribe pozwalająca na wypalanie wzorów na płycie za pośrednictwem lasera nagrywarki.

 

Poza aplikacją do nagrywania, pakiet składa się również z narzędzia do obróbki plików audio, odtwarzacza wideo, programu do tworzenia kopii zapasowych oraz narzędzia pozwalającego na konwertowanie płyt DVD na CD. W Nero 6 możliwe jest również projektowanie okładek na płyty.

 

Dostęp do wszystkich aplikacji z pakietu Nero 6 jest dostępny z wygodnego okna startowego zawierającego listę aplikację z opisem funkcjonalności. 

 

Nero 6 jest rozpowszechniany na licencji shareware, jednak biorąc pod uwagę fakt, że jest to pakiet, który zadebiutował w 2003 roku i był rozwijany do 2007 roku, lepiej zainteresować się zakupem nowszych wersji.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0