WindowsProgramyNero 8

Nero 8 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Nero AG/Nero Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
183 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
7098

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Wygodne wypalanie płyt
  • Łatwe tworzenie płyt Live CD
  • Wsparcie dla wielu formatów
  • Narzędzie do tworzenia kopii zapasowych
Minusy:
  • Pakiet posiada wiele narzędzi, które mają lepsze, darmowe odpowiedniki (np. Nero Wave Editor)

Nero 8 to rozbudowany pakiet multimedialny, którego głównym składnikiem jest program do nagrywania płyt CD/DVD/Blu-Ray/HD-DVD. 

 

Nero Burning ROM 8 posiada zaawansowaną technologię SecurDisc, która pozwala na zabezpieczanie danych przez zapis na płycie sum kontrolnych i cyfrowych podpisów. Program daje możliwość nagrywania pików ISO i innych obrazów, bezpośredniego kopiowanie płyt, a także tworzenia płyt CD-Audio oraz bootowalnych nośników z systemami operacyjnymi i programami antywirusowymi Live CD. Program jest w stanie kasować dane z płyt wielokrotnego nagrywania (RW) oraz nanosić na nie nowe dane.

Dodatkowe aplikacje zawarte w pakiecie Nero 8 pozwalają na projektowanie okładek na płyty (Nero CoverDesigner), odtwarzanie filmów i plików wideo (Nero ShowTime 4) oraz przeglądanie zdjęć (Nero PhotoSnap Viewer). Funkcjonalność tych aplikacji jest zbliżona do wielu aplikacji dostępnych do ściągnięcie za darmo w naszym serwisie. Jest jednak program, którego możliwości wykraczają poza darmowe odpowiedniki – to Nero BackItUp pozwalający na tworzenie kopii zapasowych folderów, plików lub całych partycji, dzięki czemu, w razie awarii systemu, możemy przywrócić starą wersję, bez konieczności reinstalacji systemu. 

 

Producent Nero przygotował również pakiet narzędzi do obróbki dźwięku: Nero SoundTrax pozwala na zabawę w wirtualnego DJ-a – daje możliwość miksowania utworów. Z kolei Nero Wave Editor może być wykorzystywany w edycji plików: łączeniu, wycinaniu, kopiowaniu całych utworów lub ich części.

 

Mimo, że pakiet Nero 8 ma już kilka lat – powstała juz wersja Nero 14 – to jednak nadal okazuje się funkcjonalnym narzędziem do nagrywania płyt, zawierającym masę dodatkowego, nie zawsze potrzebnego, oprogramowania dodatkowego.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0