WindowsProgramyNero DiscSpeed 7.0.2.100

Nero DiscSpeed 7.0.2.100 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Erik Deppe
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
29,49 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
409

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Szybkość działania i trafność generowanych danych.
  • Bardzo duża ilość wyświetlanych informacji.
Minusy:
  • Program dostępny tylko w angielskiej wersji językowej.

Nero DiscSpeed to bardzo przydatne i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego przeprowadzimy wiele miarodajnych testów napędów CD i DVD zamontowanych zarówno w komputerze stacjonarnym, jak i przenośnym – notebooku, ultrabooku itp.

Przy pomocy programu Nero DiscSpeed będziemy w stanie sprawdzić prędkość transferu z płyty i na płytę, jakość DAE, czas dostępu do nośnika i jego przeszukiwania, obciążenie procesora generowane przez napęd i wykorzystany nośnik, prędkość transferu z kontrolera, czas rozpędzania i hamowania płyty, a nawet czas wysuwania i ładowania tacki.

Oprócz testów samego napędu, program Nero DiscSpeed umożliwia przeprowadzenie testu jakości nośnika – wartości transferu, czas dostępu etc. Ponadto możemy uzyskać szczegółowe informacje na temat nośnika wraz z jego pojemnością, ilością plików, datą utworzenia itp. z możliwością przeprowadzenia kasowania zawartości. Program jest w pełni darmowy, zaś prostota obsługi pozwala na korzystanie nawet początkującym i niedoświadczonym użytkownikom.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0