WindowsProgramyNestopia 1.40

Nestopia 1.40 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Martin Freij
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,19 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
627

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Ogromna ilość opcji konfiguracyjnych.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Emulacja praktycznie wszystkich gier dostępnych na konsolę NES.
Minusy:
  • Sporadyczne problemy ze stabilnością.

Nestopia to bardzo popularny i uznawany za jeden z najlepszych emulator starszych konsol NES/Famicon firmy Nintendo. Program pozwala na uruchamianie tytułów gier wydanych na te konsole bez konieczności instalacji na komputerach zarówno z systemem Microsoft Windows, jak i Mac OS X bądź Linuks.

Program Nestopia poradzi sobie z grami zapisanymi w najpopularniejszych formatach, takich jak FDS oraz NES i zapewni idealną emulację zarówno obrazu, jak i dźwięku. Co więcej, emulator wspiera systemy NTSC oraz PAL, dzięki czemu możemy emulować praktycznie wszystkie gry bez względu na kraj pochodzenia. Jakby tego było mało, za pomocą programu Nestopia możemy również emulować różnorakie wersje kontrolerów, padów, klawiatur itd.

Oczywiście program pozwala na grę zarówno jako jeden gracz, jak również kilku graczy (do 4 osób jednocześnie). Na uwagę zasługują także ogromna ilość możliwości konfiguracyjnych pozwalających m.in. na dowolne ustawienie kontrolera do gier, konfigurację obrazu, dźwięku itp. Nie zabrakło także ustawień dotyczących tzw. save'ów, cheatów oraz funkcji autozapisu stanu gry.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0