WindowsProgramyNet framework 2

Net framework 2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
22.42 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
384

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Brak konieczności konfiguracji
  • Całkowicie automatyczne działanie
  • Pozwala na uruchomienie wielu programów i gier
Minusy:
  • Niedopracowane wykorzystanie wielordzeniowych procesorów

Net framework 2 to środowisko wykorzystywane przez programistów tworzących małe aplikacje, zaawansowane oprogramowanie oraz gry wideo. Jest to tzw. API, które pozwala na kompilowanie i debugowanie kodu napisanego w jednym z kilkudziesięciu języków. Prezentowana tutaj aplikacja jest przeznaczona zwykłemu użytkownikowi komputera - po jej instalacji otrzymujemy pakiet narzędzi pozwalających na uruchamianie oprogramowania wykorzystującego technologię Microsoft .NET. Program działa całkowicie automatycznie – wystarczy go zainstalować. W razie potrzeby, aplikacje będą korzystały z bibliotek Net framework zainstalowanych na dysku.

 

Net framework jest aplikacją, którą powinien mieć zainstalowany każdy użytkownik komputera, korzystający z różnego rodzaju oprogramowania dodatkowego: zarówno darmowego, jak i płatnego, ponieważ platforma .NET jest powszechnie wykorzystywana przez programistów.

 

Net framework 2 jest starszą wersją oprogramowania, która jest dedykowana systemowi Windows XP oraz Windows Server 2003. Dla nowszych systemów operacyjnych, Microsoft wydał nowsze wersje pakietu. Użytkownikom zalecamy korzystanie z najnowszych wersji tego oprogramowania, by mieć gwarancję uruchomienia wszystkich aplikacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0