WindowsProgramyNet framework 3

Net framework 3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2.8 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
292

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Aplikacja jest powszechnie wykorzystywana
  • Brak konieczności konfiguracji - program działa automatycznie
Minusy:
  • Wersja 3 nie wykorzystuje pełnego potencjału procesorów wielordzeniowych

Net framework to środowisko programistyczne, która pozwala na odtwarzanie aplikacji napisanych w wielu popularnych językach programowania. Autorem aplikacji jest Microsoft, który przystosował środowisko tylko do pracy na Windows. 

Net framework 3 pozwala na uruchomienie różnego rodzaju darmowych i płatnych programów i gier, które wykorzystują opisywane API do wygenerowania niektórych funkcji lub całych programów. Środowisko posiada wsparcie dla kilkudziesięciu języków programowania, z których najważniejsze to C++, Visual Basic .NET, COBOL, Delphi, Perl oraz Python, dzięki czemu program posiada bardzo szerokie zastosowanie i jest powszechnie wykorzystywany. 

Aplikacja została przystosowana do pracy na Windows Server 2003 Service Pack 1, Windows XP Service Pack 2  oraz Windows Vista (Longhorn). Net framework 3 jest kompatybilne z Visual Studio 2005 RTM – narzędziem do tworzenie oprogramowania stworzonym przez Microsoft. 

Warto zwrócić uwagę, że Net framework 3 nie jest najnowszą wersją środowiska – użytkownik zainteresowany tą aplikacją, powinien rozważyć pobranie uaktualnionej wersji, która posiada nowe funkcje oraz poprawione niedoskonałości zwiększające wydajność.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0