WindowsProgramyNFO Creator 3.5.2

NFO Creator 3.5.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
CyberLeadingCorp
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2.7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
462

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Prosta obsługa
Minusy:
  • Mogą wystąpić problemy z uruchomieniem programu na Windows Vista/7/8

ASCII-Arty to grafiki z czasów, gdy nie było jeszcze możliwości oglądania zdjęć cyfrowych na komputerze. Wówczas obrazki tworzono w trybie tekstowym, dzięki czemu można było je wyświetlać na podstawowych komputerach lub drukować. Mimo prostoty, ASCII-Arty robiły wrażenie. Z NFO Creator możesz wrócić do czasów Amigi i Commodore i stworzyć własne dzieło nawiązujące do lat osiemdziesiątych. 

NFO Creator umożliwia tworzenie grafik ASCII. Program posiada bardzo proste menu oraz cechuje się prostotą użytkowania. Aplikacja jest w stanie niemal samodzielnie wygenerować interesujący nas obrazek ASCII wedle naszych ustawień. Później wykonane dzieło można wykorzystać na swojej stronie internetowej, zrobić z niego wygaszacz ekranu lub wydrukować. 

NFO Creator jest aplikacją dostępną jedynie w angielskiej i francuskiej wersji językowej. Jego zaletą jest niewielki rozmiar – program waży zaledwie 2,7 MB. Narzędzie może nie działać na najnowszych systemach operacyjnych: Windows 7 oraz 8. NFO Creator został zaprojektowany wiele lat temu i producent zapowiedział, że nie zamierza go aktualizować.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0