WindowsProgramyNitro PDF Reader 3.5.6.5

Nitro PDF Reader 3.5.6.5 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Nitro PDF Pty Ltd.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
27.3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
374

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Łatwe przeglądanie plików
  • Obsługa formularzy
  • Szybkość działania
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Nitro PDF Reader 3.5.6.5 to jedna z wielu dostępnych na rynku przeglądarek dokumentów PDF. Czym różni się od konkurencyjnych produktów tego typu? Dlaczego powinniśmy się nią zainteresować? Oto mały opis możliwości tej aplikacji. 

Zacznijmy od tego, że Nitro PDF Reader 3.5.6.5 jest całkowicie darmowy. Jedną z jego głównych cech jest wsparcie dla ponad trzystu formatów. Można importować je do pliku i zmieniać w PDF za pomocą metody przeciągnij i upuść. Nadto otrzymujemy opcję dodawania komentarzy oraz sygnatur, podpisów i komentarzy. Jeśli pracujemy w firmie, przydatna okaże się także funkcja odpowiadania na zamieszczone uwagi bezpośrednio w dokumencie. Co prawda nie ma wydania Nitro PDF Reader, jednak obsługa jest dość prosta i nie powinna sprawić problemów osobom znającym angielski Jeżeli jednak wolimy mieć program w języku polskim, wypada poszukać po sieci, czy ukazało się jakieś spolszczenie aplikacji.

Warto dodać, że Nitro PDF Reader posiada obsługę przezroczystości dla plików generowanych w Corelu. Inne funkcja można sprawdzić w każdej chwili, pobierając aplikację z tej właśnie strony. Jest to wersja stabilna, ale niestety, nie jest to wydanie Nitro PDF Reader portable i wymaga instalacji w systemie operacyjnym. Jeśli jednak chcemy używać go na stanowisku pracy czy też domowym komputerze, nie powinno to nikomu przeszkadzać. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z dość wszechstronną aplikacją Nitro PDF Reader. Można pobrać ją całkowicie za darmo tej właśnie strony – wystarczy tylko kliknąć w link poniżej. Program jest cały czas rozwijany, więc w przyszłych wersjach możemy spodziewać się dodatkowych funkcjonalności.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0