WindowsProgramyNorton 360 All-in-One Security 2014

Norton 360 All-in-One Security 2014 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Symantec Corporation
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
182 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
338

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Wysoka wykrywalność
  • Atrakcyjny interfejs w stylu Windows 8
Minusy:
  • Wysoka cena subskrypcji

Norton 360 All-in-One Security to kompleksowy pakiet zabezpieczający komputer przed zagrożeniami z sieci. Program chroni nasze dane nie tylko przed wirusami i trojanami, ale także przed wszelkiego rodzaju spyware czy rootkitami. Program umożliwia również wykrywanie potencjalnego zagrożenia dzięki zaawansowanym narzędziom heurystycznym. Bardzo przydatną funkcją jest Norton Safe Mode, który zapobiega kradzieży danych, dzięki czemu użytkownik może bezpiecznie korzystać z kont internetowych czy serwisów aukcyjnych. 

Norton 360 All-in-One Security nie jest za darmo udostępniany użytkownikom, jednak za aplikację tego typu, która skutecznie chroni komputer, warto wydać trochę pieniędzy. Skuteczność tej aplikacji można sprawdzić pobierając wersję trial Norton 360 All-in-One Security, która jest za darmo dostępna w naszym serwisie. Oprócz zaawansowanych narzędzi zabezpieczających komputery, Norton 360 All-in-One Security, pozwala również na tworzenie kopii zapasowych danych i umieszczanie ich na specjalnych internetowych kontach o pojemności 2GB. Na życzenie użytkownika pojemność ta może ulec zwiększeniu za dodatkową opłatą. Program umożliwia również przyspieszanie pracy komputera poprzez optymalizację pracy systemu. Norton 360 All-in-One Security jest dostępny po polsku, więc nie powinno być problemu z obsługą tej aplikacji. Zresztą, wiele działań Norton 360 All-in-One Security w sferze bezpieczeństwa jest prowadzonych automatycznie. 

Norton 360 All-in-One Security działa z Windows 7, doskonale uzupełniając się z zabezpieczeniami dostępnymi w tym systemie operacyjnym. Niestety jak na razie nie istnieje za to Norton 360 All-in-One Security pod Linux. Pobierz Norton 360 All-in-One Security w wersji trial za darmo dostępny na naszej stronie i zabezpiecz swój komputer przed potencjalnym zagrożeniem z sieci. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0