WindowsProgramyNorton 360 21.0.0.100

Norton 360 21.0.0.100 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Symantec Corporation
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
182 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
320

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Wysoka wykrywalność
  • Atrakcyjny interfejs w stylu Windows 8
Minusy:
  • Zasobożerność

Norton 360 to narzędzie zapewniające kompleksową ochronę przed szkodnikami internetowymi. Aplikacja chroni przed wirusami, trojanami, spybotami, spamem oraz phishingiem.

Narzędzie Internet Protection System bada witryny internetowe pod kątem bezpieczeństwa, wykrywa próby wykradzenia danych czyli strony, które podszywają się np. pod witryny banków czy znanych serwisów. Program bada pobierane pliki i kontroluje adresy, z których są ściąganie. W przypadku niskiej reputacji witryn, Norton 360 nie pozwala na zapisanie pliku. Korzystanie z Internetu ułatwia moduł Identity Safe, pozwalający na zapisywanie loginów i haseł do witryn internetowych. W ramach programu, dane logowania są objęte dodatkową ochroną. Program został wyposażony w dodatkowe narzędzie zwiększające bezpieczeństwo przeglądania Facebooka – kontroluje linki wysyłane do użytkownika, wykrywając niebezpieczne witryny.

Program samodzielnie dba o swoją aktualność. Pobieranie bazy wirusów następuje co 5 - 15 minut, bez informowania użytkownika. Norton 360 został wyposażony w narzędzie do automatycznego tworzenia kopii zapasowych ważnych danych na dysku użytkownika lub na serwerze Nortona (2GB).

Skuteczność Norton 360 można sprawdzić w czasie okresu próbnego. Później konieczne jest nabycie licencji, która kosztuje 249,99 zł rocznie, w przypadku ochrony 3 komputerów na 12 miesięcy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0