WindowsProgramyNox App Player 5.0.0.1

Nox App Player 5.0.0.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
bignox.xom
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
277 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
373

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Wygodna i bezproblemowa obsługa.
  • Możliwość uruchamiania ulubionych aplikacji ze smartfona.
  • Możliwość skorzystania z wydajności komputera np. w wymagających grach.
Minusy:
  • Nie wszystkie aplikacje będą działać poprawnie.
  • Sporadyczne problemy z wydajnością.

Nox App Player to bezpłatny i bardzo ciekawy program pełniący rolę emulatora, dzięki któremu na komputerze lub laptopie z systemem Windows uruchomimy aplikacje przeznaczone na smartfona z systemem Google Android. Mogą to być gry, programy, mapy czy narzędzia, które w większości przypadków są dostępne za darmo w sklepie Google Play.

 

Program Nox App Player bazuje na systemie Google Android 4.4.2. i jest w pełni kompatybilny nawet z najnowszym systemem operacyjnym Windows 10, jak również z procesorami x86 czy też AMD. Ciekawostką jest z pewnością fakt, że emulator jest zintegrowany ze sklepem Google Play, dzięki czemu pobieranie i instalowanie aplikacji jest proste i bezproblemowe. Oczywiście możemy instalować nie tylko ciekawe gry, ale również aplikacje i programy, które mogą okazać się bardzo przydatne, np. podczas ćwiczeń, w podróży itp.

 

Miłośnicy gier z pewnością docenią możliwość skorzystania z kontrolera podłączonego do komputera, jak również mikrofonu, słuchawek czy kamery, dzięki czemu korzystanie z mobilnych aplikacji będzie wygodne i bezproblemowe – zupełnie tak samo, jak na smartfonie lub tablecie. Ponadto w grach można korzystać z klawiatury i myszki, co z pewnością poprawi wyniki, np. w grach FPP itp. Jakby tego było mało, program Nox App Player umożliwia korzystanie z kilku aplikacji jednocześnie np. gry, mapy, komunikatora itp. Istnieje również możliwość dopasowania ustawienia procesora, pamięci RAM czy rozdzielczości ekranu do własnych preferencji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0