WindowsProgramyNSIS 2.46

NSIS 2.46 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
NSIS developers
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,52 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
355

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Bardzo duże możliwości przy stosunkowo prostej obsłudze.
  • Duża ilość dodatkowych opcji.
  • Gotowe wersje językowe.
  • Możliwość rozszerzenia za pomocą licznych dodatków.
Minusy:
  • Początkujący użytkownicy powinni skorzystać z poradników i plików pomocy.

NSIS to bardzo przydatny, w pełni darmowy i profesjonalny program, za pomocą którego szybko i bezproblemowo stworzymy instalator dla niemal dowolnej aplikacji działającej na systemie operacyjnym z rodziny Microsoft Windows w wielu generacjach – również najnowszych. 

Za pomocą programu NSIS (skrót od: Nullsoft Scriptable Install System) stworzymy profesjonalne instalatory dopasowane indywidualnie - zarówno pod względem użytkowym, jak i wizualnym – do większości aplikacji, również stworzonych przez użytkownika za pomocą specjalnych programów programistycznych. 

Co ciekawe, instalator obejmuje takie funkcje, jak możliwość pobrania niezbędnych do działania programu bibliotek z sieci lub zewnętrznego serwera, jak również sprawdzenia, czy istnieje nowsza wersja danej aplikacji do pobrania z Internetu. NSIS pozwala także tworzenie wielojęzycznych instalatorów, a wszystko to za sprawą obecności ponad 35 gotowych, preinstalowanych tłumaczeń. 

W najnowszej wersji programu znajdziemy między innymi nowy system kompresji danych o nazwie LZMA, który zdaniem programistów oferuje o 20 procent większą wydajność w porównaniu do poprzednio stosowanego silnika BZip2. Ciekawostką jest zapewne fakt, że za pomocą programu NSIS stworzono instalatory do tak słynnych programów, jak eMule czy Winamp. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0